Integrované žaluzie pro plastová okna

Hledáte různá příslušenství jako jsou integrované žaluzie, parapety, kliky a jiné pro plastová okna? Připravili jsme pro Vás vše co potřebujete vědět o tomto příslušenství.


Dřevo hliníková okna

Konstrukce dřevo hliníkových oken

Inovativní design dřevo - hliníkového okna je založen na myšlence bezpečného propojení dvou vynikajících přírodních materiálů jako je dřevo a hliník. Dřevo tvořící interiérovou plochu okna je ideálním řešením pro odpovídající komfort uživatele. Splňuje veškeré požadavky na funkčnost a kvalitu.  Pro konstrukci dřevo - hliníkových oken se používají druhy dřeva, jako je

  • borovice
  • meranti
  • nebo dub.

Hliníkový exteriér okna chrání před povětrnostními vlivy. Na barevnou úpravu okna je použita prášková barva hliníkových profilů ve všech barvách RAL.

Okna jsou dveře do světa

Pvrchové úpravy

Povrchová úprava dřevěné plochy oken je provedena impregnací již v samostatném provozu. Na štítcích oken je vyznačena hloubka impregnace, což určuje kvalitu okna. Kvalitní impregnace značně zvyšuje a prodlužuje životnost okna. Po impregnaci, jsou okna natřena vodou ředitelnými barvami.

Zasklení je možné provést izolačními skly s hodnotami Ug 0,5 W/m2K, zvukotěsným sklem 51 dB, nebo odolným sklem proti nárazu do WK2.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Která z variant je podle Vás nejdůležitější pro okna?

Žaluzie, rolety - komfortnost z nich plynoucí
Výsledek ankety
8
Vzhled klik a kování
Výsledek ankety
2
Vzhled parapetu neboli jeho estetičnost
Výsledek ankety
2
Zlomená motyka obalená izolačkou
Výsledek ankety
Izolace a zabezpečení oken
Výsledek ankety
10
Typ a druh zasklení oken
Výsledek ankety
8
 

Archiv anket

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Integrované žaluzie
© Integrované žaluzie

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů