Integrované žaluzie pro plastová okna

Hledáte různá příslušenství jako jsou integrované žaluzie, parapety, kliky a jiné pro plastová okna? Připravili jsme pro Vás vše co potřebujete vědět o tomto příslušenství.


Typy zasklení

Plastová i hliníková okna mají spoustu výhod oproti oknům klasickým. I když na první pohled se vždy zákazník podiví cenou, tak hned v zápětí je ujištěn, že tato nová okna mu úspory několikanásobně vrátí. Vlivem moderní doby máme možnost vybrat si nejen tvar, barvu  či klasický počet komor. Nyní si můžeme vybrat i možné zasklení svých oken.

Hlavní nabídka obsahuje standardní zasklení Vašeho nového okna.

Je důležité věnovat tomuto kroku pozornost, jelikož Vám ušetří finance a to podle toho jaké skla zvolíte. Izolační dvojsklo nabízí vynikající izolační vlastnosti, mají nízký koeficient prostupu světla Ug=1,0 W/m2K , což výrazně sníží náklady na vytápění.Teplý rám skla je vyráběn z nerezového materiálu. Sklolaminátový rámeček má vymezenou vzduchovou mezeru mezi oběma skly, který zvyšuje izolační vlastnost celého okna a výrazně tak sníží možnost rosení skel.

Zasklení plastových oken

Druhy izolačních skel

V nabídce možnosti zasklívání máme různé druhy izolačních skel, hlavní jsou dvojskla, ale máme i trojskla, ty jsou sice o něco dražší, ale umožní několika násobné snížení hodnoty prostupu tepla až na hodnotu  Ug=0,5 W/m2 .

Za zvážení jistě stojí i možnost další nabídky rozšířené o skla bezpečnostní za použití bezpečnostní fólie s vysokou tuhostí, která je vlepena mezi dvě tabule skel a zasklená do izolačního dvojskla. Vysoce prestižní záležitostí jsou ornamentní skla. Tyto skla velmi vkusně doplní vzhled oken.

Ornamentní skla jsou vyráběna ve variantách průsvitných i neprůhledných, mají různé ornamentní vzory a zbarvení. V rušném prostředí jistě oceníte možnost volby protihlukových skel s hodnotou hodnotou zvukového útlumu Rw od 32 až do 48 decibelů (dB). Dále nabízíme i možnost zasklívání oken použitím skel reflexních.

Zasklení zimních zahrad

V této části popisované druhy zasklení a popis kolem této problematiky, je vhodné zde zahrnout i zimní zahrady. Více o této oblasti se dočtete v rubrice zimní zahrady. Jedná se převážně o plastové profily nebo kombinace plastových s hlinikovými profily.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Která z variant je podle Vás nejdůležitější pro okna?

Žaluzie, rolety - komfortnost z nich plynoucí
Výsledek ankety
8
Vzhled klik a kování
Výsledek ankety
2
Vzhled parapetu neboli jeho estetičnost
Výsledek ankety
2
Zlomená motyka obalená izolačkou
Výsledek ankety
Izolace a zabezpečení oken
Výsledek ankety
10
Typ a druh zasklení oken
Výsledek ankety
8
 

Archiv anket

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Integrované žaluzie
© Integrované žaluzie

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů