Integrované žaluzie pro plastová okna

Hledáte různá příslušenství jako jsou integrované žaluzie, parapety, kliky a jiné pro plastová okna? Připravili jsme pro Vás vše co potřebujete vědět o tomto příslušenství.


Žaluzie pro plastová okna

Žaluzie jsou nejdostupnější  a nejznámější formou zastínění plastových oken. Doladění barvy s dřevěným interiérem už dnes není taky problémem, barevná paleta a škály různých provedení dřevodekoru se musí zalíbit každému. Široká škála barev také není k zahození, zda-li chcete volit stejnou jednotnou barvu žaluzií s okny či klikami, tak ji určitě najdete.

Hliníkové lamely umožňují kvalitní provoz po celou dobu jejich životnosti. Žaluzie umožňují naklápění, vytahování, v každé poloze je možná aretace či naklápění dle potřeb uživatele. Žaluzie na plastová okna jsou dodávána jako celostínící.

Žaluzie pro plastová okna

Dnešní doba má mnoho možností a tím pádem také žaluzie na plastová okna. Možností jsou jak horizontální, tak i vertikální, můžou Vám také nabídnout plastové či plechové krycí lišty různá zaoblení žaluzií.

Splňují také tepelně izolační vlastnosti, estetiky lahodí a jsou cenově dostupné. V domácnostech jsou častější horizontální. Vertikální provedení se více vidí v kancelářích. Jsou vyráběny buď z polyesteru bavlny, nebo také z hliníku.

Taky trošku zmiňme i druhou stranu okna, do které patří protihmyzové sítě. Hmyz už nemá šanci najít skulinku jak se dostat do domu okny. Snadná montáž Vás ochromí. Uchycovací klipsny umí snadno každý obsloužit. Pevně drží v rámu a barevná škála je i v této nabídce pestrá a lehce doladitelná..

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Která z variant je podle Vás nejdůležitější pro okna?

Žaluzie, rolety - komfortnost z nich plynoucí
Výsledek ankety
8
Vzhled klik a kování
Výsledek ankety
2
Vzhled parapetu neboli jeho estetičnost
Výsledek ankety
2
Zlomená motyka obalená izolačkou
Výsledek ankety
Izolace a zabezpečení oken
Výsledek ankety
10
Typ a druh zasklení oken
Výsledek ankety
8
 

Archiv anket

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Integrované žaluzie
© Integrované žaluzie

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů