Integrované žaluzie pro plastová okna

Hledáte různá příslušenství jako jsou integrované žaluzie, parapety, kliky a jiné pro plastová okna? Připravili jsme pro Vás vše co potřebujete vědět o tomto příslušenství.


Rolety plastových oken

Nic nepředčí rolety v plnohodnotném stínu. Rolety jsou instalovány z venku a nepropouští žádné sluneční paprsky. Jsou výborným tepelným izolantem a také štítem proti lidské zvědavosti. Roletu tvoří hliníková lamela a navíjecí mechanismus. Barvu si doladíte dle svých potřeb. Rolety jsou bud ruční a nebo s motorovým pohonem.

Výhody: vyrobeny se silnostěnných hliníkových pásů, pevnost, stabilita, barevná stálost, výborný tepelný izolant, chrání proti vniknutí zlodějů, možnost velkých rozměrů

Okenní rolety

Typy rolet:

a) Předokenní rolety – roletová schránka je montována před okno a je možné ji instalovat, když už jsou okna usazena. Doporučení: rozšiřovací profil umístit nad okno a na něj bude roleta poté namontována. Perfektní vzhled, lepší izolace a snadné zapravení interiéru Vám za to bude odměnou. Schránky jsou viditelné, ale pěkně doplňují fasádu, což nás nabádá k tomu, že montáž je lepší až po dokončení fasády. Nezapomeňte na parapety, ty musí být instalovány před roletami.

b) Předokenní rolety k zaomítání – roletová schránka není viditelná po omítkách, ale je nutné usadit ji před plastovými okny. Nezbytnou součástí rolety je deska pro zaomítání nebo nalepení tepelné izolace.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Která z variant je podle Vás nejdůležitější pro okna?

Žaluzie, rolety - komfortnost z nich plynoucí
Výsledek ankety
8
Vzhled klik a kování
Výsledek ankety
2
Vzhled parapetu neboli jeho estetičnost
Výsledek ankety
2
Zlomená motyka obalená izolačkou
Výsledek ankety
Izolace a zabezpečení oken
Výsledek ankety
10
Typ a druh zasklení oken
Výsledek ankety
8
 

Archiv anket

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Integrované žaluzie
© Integrované žaluzie

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů