Integrované žaluzie pro plastová okna

Hledáte různá příslušenství jako jsou integrované žaluzie, parapety, kliky a jiné pro plastová okna? Připravili jsme pro Vás vše co potřebujete vědět o tomto příslušenství.


Izolace a zabezpečení oken

Kryty a zabezpečení oken

Okenní kryty jsou jediný dodávaný systém na trhu ve standardní verzi s vyšší mírou bezpečnosti za cenu standardní konfigurace pro jednoosé a dvouosé okna. Bezpečnost, kterou nabízejí je podmíněna tím, že jsou všechny prvky na křídlech okna s uzamčení body pouze z typu "Security s houbovýmy tvary hlav " a k dosažení vyšší úrovně bezpečnosti (WK1, WK2 a WK3) může být dosaženo pouze kombinací náhradních prvků s jednoduchými.

Poskytnutá jistota, je velkou výhodou nejen cenou ale i v případě často rostoucí nabídky dovybavení již nainstalovaných oken na požadovanou vyšší úroveň bezpečnosti. Dosažení vysoké úrovně bezpečnosti vyžaduje nahrazení všech prvků nejen v oknech, ale v okenních křídlech. Zatímco ze všech běžných systémů jsou známé na našem trhu dva základní typy vybavení, a to obyčejné, nebo "bezpečnostní", respektive s různých cenových hladin.

V našich okenních systémech jsou nastaveny bezpečnostní prvky ve výchozím nastavení. Další funkce a ochranu jako jsou například dvojí funkční prvek a triple funkční prvek, jsou nabízeny jako volitelné příslušenství pouze na žádost zákazníka.

Kontrola a seřizování oken je důležitá

Zvuková izolace

Vynikající zvukovou izolaci, je možno zajistit také investicí do zvukově izolačních skel. Dvě skla o různých tloušťkách nebo zaskleních s jedním sklo triplex. S touto kombinací do vašeho domu již nesmí vstoupit hluk města, prach ani nečistoty vnějšího prostředí.

Takto provedená izolace poskytuje odolnost vůči atmosférickým vlivům. Profily naší firmy se mohou prezentovat jejich stabilitou a dlouholetou vitalitou. Profily jsou lehké, odolné a extrémně stabilní vůči vlivům počasí v brilantní nejoblíbenější bílé barvě nebo jiných barvách ve stupnici RAL, s hladkým a lesklým povrchem.

Není zabezpečení jako zabezpečení

Možnosti ochrany

Bezpečnostní kryty kování umožňují dodatečnou ochranu proti vloupání. Toto jsou další prvky zamykání, které zabraňují lupičům otevření okna a proniknutí do vašeho domova. Doporučuje se zejména použít tyto ochranné prvky pro nadzemné podlaží a přízemí. U tohoto druhu bezpečnostních prvků je samozřejmostí využití možnosti pro automatické větrání oken.

Regulátor vzduchu je zařízení, které je aplikováno do okenního rámu a umožňuje cirkulaci vzduchu. Mikro ventilační systém je součástí standardního vybavení rámu oken a automaticky zabraňuje vzniku kondenzátu.

Zasklení balkonů je hermeticky uzavřené konstrukce, skládající se ze dvou nebo více oken, oddělených distančními skly různých velikostí. Ve většině případů tvoří zasklení 75 % - 90 % plochy okna.

Právě proto je velmi důležité vybrat nejen vysoce kvalitní okna, ale také vysoce kvalitní zasklení, které splňuje všechny potřeby pro tepelné a zvukové izolace. Podle počtu kusů skleněných ploch a zasklení budov, může být zasklení (jednokomorové), zdvojnásobené či ztrojnásobené (dvou a více komorové).

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Která z variant je podle Vás nejdůležitější pro okna?

Žaluzie, rolety - komfortnost z nich plynoucí
Výsledek ankety
8
Vzhled klik a kování
Výsledek ankety
2
Vzhled parapetu neboli jeho estetičnost
Výsledek ankety
2
Zlomená motyka obalená izolačkou
Výsledek ankety
Izolace a zabezpečení oken
Výsledek ankety
10
Typ a druh zasklení oken
Výsledek ankety
8
 

Archiv anket

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Integrované žaluzie
© Integrované žaluzie

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů