Integrované žaluzie pro plastová okna

Hledáte různá příslušenství jako jsou integrované žaluzie, parapety, kliky a jiné pro plastová okna? Připravili jsme pro Vás vše co potřebujete vědět o tomto příslušenství.


Kliky plastových oken a dveří

Takové malé zařízení jako je klika a dokáže zajistit bezpečnou manipulaci, bezpečnost proti vloupání, bezproblémový chod, bezchybnou funkčnost, precizní zpracování a dotváří design celého plastového okna. Barevné varianty se dolaďují s kryty kování, vše do stejné barvy.

Bezpečnostní kliky oken

Nabídka je široká: stříbrná, bronzová, titanová, bílá,champagne,…

Kliky oken mají již v základu 3 nebo 4 polohy manipulace. 3 polohy jsou základní a 4 jsou s mikroventilací. Bezpečnostní kliky ochrání Váš domov od nenechavých zlodějů. Bezpečnost klik lze také zvýšit tím, že si pořídíte kliky s tlačítkem nebo klíčkem. Tyto kliky mají svou hlavní výhodu v tom, že nejdou odvrtat a mají bezpečnostní prvek (tlačítko nebo klíček), který ochrání plastové okno od tzv. vyháčkování. Někdo si tyto kliky pořizuje jako dětskou pojistku.

Můžete si vybrat také z klik s pojistkou, kdy je potřeba k uzamčení dveří první klikou zajistit dveře (dotáhnout klikou směrem nahoru) a tím dveře zatěsnit a poté až zamknout klíčkem.

Okenní kliky

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Která z variant je podle Vás nejdůležitější pro okna?

Žaluzie, rolety - komfortnost z nich plynoucí
Výsledek ankety
8
Vzhled klik a kování
Výsledek ankety
2
Vzhled parapetu neboli jeho estetičnost
Výsledek ankety
2
Zlomená motyka obalená izolačkou
Výsledek ankety
Izolace a zabezpečení oken
Výsledek ankety
10
Typ a druh zasklení oken
Výsledek ankety
8
 

Archiv anket

 
Přehled kontaktů:

Email:
Web: Integrované žaluzie
© Integrované žaluzie

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů